Forum Giełda +Dodaj wątek

Produktem ubocznym w Latteria Tinis jest masło, którego ceny w UE znacz

Zgłoś do moderatora
Produktem ubocznym w Latteria Tinis jest masło, którego ceny w UE znacząco wzrosły. Czy nie powinno to spowodować znacznie szybszego osiągnięcia rentowności?

Rzeczywiście masło jest produktem ubocznym i jest ono sprzedawane przez Latteria Tinis. Wzrost ceny masła jest oczywiście korzystny, jednak produkt ten stanowi niecałe 4% udziału w sprzedaży Latteria Tinis więc nie ma istotnego wpływu na rentowność.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.