Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,36 zł , zmiana od tamtej pory: -65,55%

Produkt ciekawy ale zarządzania nie ma

Zgłoś do moderatora
Bardzo ciekawy produkt, dobra technologia ale nie potrafią na tym zarobić. Trochę zainwestowałem, sporo straciłem i niestety nie widzę w najbliższym czasie opcji na odwrócenie spadkowego trendu.
Szkoda spółki, szkoda moich pieniędzy.
  • Produkt ciekawy ale zarządzania nie ma Autor: ~Prazma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -1,37% 2,88 2022-10-03 16:20:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.