Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: 9,44%

Produkcja węgla kamiennego spadła o 12,4% r/r do 4,43 mln ton we wrześni

Zgłoś do moderatora
w okresie styczeń - wrzesień to spadek 13,2 % podaje GUS
produkcja stali spadła o ponad 20% także tutaj sprzedaje się mniej węgla koksowego...
produkcja samochodów spadła o grubo ponad 20% więc zapotrzebowanie na stal w przemyśle motoryzacyjnym również dużo mniejsze!!! przez najbliższe kilka lat tu nie może być dobrze!!! coal to nie imagis, więc po zawieszeniu nie otworzą na plus 500%! na tą chwilę jak dla mnie ta spółka nie rokuje! może za kilka lat!, ale nie teraz!!!
  • Produkcja węgla kamiennego spadła o 12,4% r/r do 4,43 mln ton we wrześni Autor: ~ronaldinio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG 0,00% 0,51 2020-12-03 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.