Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: 16,95%

Prod. węgla kamiennego spadła o 12,4% r/r do 4,43 mln ton we wrześniu!

Zgłoś do moderatora
Prod. węgla kamiennego spadła o 12,4% r/r do 4,43 mln ton we wrześniu!
od stycznia do września to spadek 13,2 % podaje GUS
spadek produkcji samochodów osobowych o grubo ponad 20-23% przełożył się również na spadek produkcji stali również o ponad 20%, a skoro produkują mniej stali to potrzebują mniej węgla koksowego, który jeśli fedrują zaczyna zalegać!!!
coal to nie jest opcja na teraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to opcja tylko dla długodystansowców! tutaj nie będzie drugiego imagis i wzrostu o 500%, takie wzrosty już tu były i było to w lipcu b.r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG 0,93% 0,55 2020-11-27 16:19:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.