Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,10 zł , zmiana od tamtej pory: 42,54%

Prochem - nie sprzedam tych akcji

Zgłoś do moderatora
dlatego bo ich wycena jest zaniżona. Teraz nawet gdybym sprzedał i kupił co innego to moim zdaniem potencjalny zarobek może być niższy niż zysk jaki osiągnę na Prochemie. Moim zdaniem wszystko zmierza do sprzedaży budynku i kolejnego skupu akcji itd. Im dłużej czekają tym wartość spółki jest wyższa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHEM 0,00% 25,80 2021-07-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.