Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,00 zł , zmiana od tamtej pory: 14,12%

Problemy podażowe szansą dla niektórych deweloperów

Zgłoś do moderatora
Wyniki minionego kwartału potwierdzają, że popyt mieszkaniowy jest relatywnie stabilny. Uważamy, że w całym 2019 r. dynamika spadku sprzedaży mieszkań na szerokim rynku może znaleźć się bliżej dolnej granicy zakładanego przez nas wcześniej spadku 5-7%. W perspektywie 2020 roku dalej zwracamy uwagę na ryzyko podażowe, które będzie ograniczać sprzedaż. Uzupełnienie oferty może być wyzwaniem szczególnie w Warszawie i Krakowie. Nie bez znaczenia pozostanie dalej obserwowany wzrost cen. W tym otoczeniu uważamy, że deweloperzy, którzy są lepiej przygotowani pod względem podażowym, będą korzystali na niewydolności podażowej pozostałych – ocenia DM mBank.

Więcej o raporcie DM mBanku na Akcjonariat.pl:
https://akcjonariat.pl/news/show/9220/problemy-podazowe-szansa-dla-niektorych-deweloperow
  • Problemy podażowe szansą dla niektórych deweloperów Autor: makar82

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 0,00% 97,00 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.