Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: 113,19%

Primebit nie potrzebuje $ na produkcję gry? Ktoś wyciąga pieniążki

Zgłoś do moderatora
Spółka Primebit Games jest w trakcie produkcji gry, 3 razy przesuwała premierę, teraz dała terminy wczesnych dostępów na koniec października. Na pewno czekają ją spore wydatki a tu taka inwestycja, aleeee to inwestycja spółki w inną spółkę prezesa. Dokończenie gry i marketing powinny być priorytetem, a tu ktoś chyba widząc co się szykuje zwija kasę i czesc.

http://krs.infoveriti.pl/Prime,Bit,Investments,Rzeszow,Udzialowcy,KRS,0000536484.html

Ale, że za 2.5 zł za akcję, przy 11.500.000 akcji daje to wycenę 28750000 zł!
Tylko czemu jest drugą spółka i to z taką wyceną, primebitGames jest zatopiony na grosze a kupuje tak drogie udziały. Niegospodarność jest tu rażąca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 4,30% 0,97 2023-03-21 16:48:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.