Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: 5,38%

Prezio błaga o ratunek wywiad na wp

Zgłoś do moderatora
Koleś błaga o ratunek w wywiadzie. Znaczy się niewielu chce oddać akcje w wezwaniu. Nie dziwię się bo sporo osób jest stratnych właśnie przez jego czyli prezesa nieudolnie zarządzanie. Może jakbym wiedział że go Darek Miłek wywali na dzień dobry i nie sciagnie spółki z gpw to bym oddał część pakietu żeby później odrobić na reszcie. A tak mam gdzieś. Wolę wykleić tym papierem ściany.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.