Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,10 zł , zmiana od tamtej pory: -9,58%

Prezes znowu kupuje akcje

Zgłoś do moderatora
Zaraz debiut asmodev (uchwała GPW), w kolejce BRP - dzisiejszy raport. Dzis ladnie wyciągnęli na wyższych obrotach. Wkrótce wzrosty
  • Prezes znowu kupuje akcje Autor: ~Piekarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GAMFACTOR 0,31% 6,42 2022-05-17 16:18:13