Forum Giełda +Dodaj wątek

Prezes Zarządu na forum bankier.pl

Zgłoś do moderatora
Witam serdecznie wszystkich inwestorów i akcjonariuszy.
W związku planami Spółki w zakresie poprawy komunikacji z inwestorami postanowiłem, że osobiście będę komunikował się z akcjonariuszami poprzez fora internetowe - bankier i stockwatch. Moim celem jest przekazywanie bardziej szczegółowych informacji o naszych projektach i innych działaniach. Mam nadzieje, że taka forma komunikacji pozwoli inwestorom zrozumieć specyfikę naszych działań i rozwiewać różne wątpliwości.
Postaram się komunikować w miarę moich czasowych możliwości kilka razy w miesiącu.

Pozdrawiam
Hubert Wochyński
Prezes Zarządu Planet Soft S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.