Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: 3,98%

Prezes wywalil akcje

Zgłoś do moderatora
Poprawcie mnie, jeśli źle rozumuję.

Prezes wywalił akcje na "górce", bo wiedział, że rozmowy wstrzymane.
Teraz akcje dupią w granicach 60-70 groszy i teoretycznie prezes moze je skupować, ale musi później ogłosić, że skupił - tak? Jak to działa - ogłasza, że kupuje przed czy po fakcie i ile ma na to czasu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INFOSCAN -2,35% 0,70 2022-05-18 17:00:00