Forum Giełda +Dodaj wątek

Prezes UniCredit: sytuacja przypomina krach roku 1929

Zgłoś do moderatora
Prezes banku UniCredit Alessandro Profumo wyraził w poniedziałek opinię, że obecna sytuacja na rynkach finansowych przypomina Wielki Kryzys w 1929 roku.

W cytowanej przez Ansę wypowiedzi Profumo oświadczył: Jesteśmy świadkami kryzysu, który nie ma precedensów, z wyjątkiem być może krachu z 1929 roku.

Jasne jest, że nie doceniliśmy warunków panujących na rynku - stwierdził prezes UniCredit. Wyraził jednocześnie optymizm co do kondycji tej grupy bankowej i wykluczył, by obecna sytuacja miała wpływ na depozyty.

  • Prezes UniCredit: sytuacja przypomina krach roku 1929 Autor: ~bydlak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -2,87% 35,00 2021-01-15 16:21:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.