Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -9,09%

Prezes to były zarządzający PZU. Za rok ocenicie wyniki pracy. Zna się

Zgłoś do moderatora
Każdemu Prezesowi po objęciu stanowiska trzeba dać czas na rozwój firmy. Spółka jest po restrukturyzacji i szuka dla siebie ciekawego kierunku biznesu który wygeneruje długoterminowo korzyści dla akcjonariuszy. Jeśli na stanowisku jest właściwy menadżer który ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie finansów i znajdzie odpowiedniego partnera to może być sukces. Na początku zawsze jest ciężko ale czasem warto poczekać na końcowy sukces. Każdy musi sam podjąć ryzyko i ocenić czy wierzy w kompetencje Zarządu.
Fund Manager
Makler Papierów Wartościowych (nr 1980)
Doradca Inwestycyjny (nr 255)
Doradca Restrukturyzacyjny (nr 1308)
Certyfikowany Doradca w ASO
Charted Alternative Investment Analyst (CAIA)
CFA level 3: candidate
Equity Portfolio Manager
TFI PZU SA
wrz 2009 - lut 2016 6 lat 6 mies.
-Managing equity portfolios of the biggest institutional investor on the Polish market,
- managing PZU TFI equity portfolios

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN 0,00% 0,59 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.