Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,39 zł , zmiana od tamtej pory: 44,96%

Prezes Shopera w akcjonariacie Woodpeckera - Puls Biznesu

Zgłoś do moderatora
https://www.pb.pl/prezes-shopera-w-akcjonariacie-woodpeckera-1144927 

Marcin Kuśmierz, prezes i akcjonariusz notowanego na głównym parkiecie Shopera, ujawnił się w akcjonariacie Woodpecker, który jest notowany na NewConnect.

Poprzez KKF w piątek 17 marca nabył 562 tys. akcji Woodpecker.co, które uprawniają do 11,25 proc. głosów. Sprzedającymi byli: Maciej Cieśla, Kinga Tarczyńska i Tar Heel.

Nowy inwestor zawarł ze spółką umowę lock-up na podstawie której zobowiązał się nie zbywać posiadanych akcji w okresie do 12 miesięcy od dnia pierwszego notowania akcji spółki na rynku NewConnect.

Spółka stworzyła światowej klasy rozwiązanie wspierające sprzedaż, które znajduje uznanie klientów biznesowych w blisko 100 krajach. Ma również dobrą kadrę zarządzającą, skalowalną technologię i klientocentryczną kulturę organizacji. Jest w niej potencjał do znaczącego zwiększenia skali działalności - komentuje Marcin Kuśmierz.

Czujemy się wyróżnieni faktem, że Woodpecker znalazł uznanie jednego z najbardziej doświadczonych menedżerów rynku e-commerce i SaaS w Europie. Z radością witamy Marcina Kuśmierza jako nowego akcjonariusza. Jego ogromne doświadczenie pozwoli nam jeszcze bardziej zwiększyć tempo rozwoju – mówi Mateusz Tarczyński, prezes Woodpecker.
  • Prezes Shopera w akcjonariacie Woodpeckera - Puls Biznesu Autor: ~Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOODPCKR -0,96% 31,00 2023-03-21 17:01:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.