Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,20 zł , zmiana od tamtej pory: -18,02%

Prezes Pekabexu - optymistycznie patrzy na realia działania firmy-link

Zgłoś do moderatora
1. Zatrudnienie - uzupełnione.
2. Zapasy zabezpieczone
3. Kierunki działania wyznaczone!!!!

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wojna-w-Ukrainie-olbrzymim-wyzwaniem-dla-budowlanki-inwestorzy-wstrzymuja-decyzje-Pekabex-8309946.html
  • Prezes Pekabexu - optymistycznie patrzy na realia działania firmy-link Autor: ~BeWu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEKABEX 0,36% 14,10 2022-12-02 17:00:00