Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,18 zł , zmiana od tamtej pory: -9,22%

PREZES KACZYŃSKI BRAT LECHA KACZYŃSKIEGO, DAŁ 500+ ALE DZIŚ TO 500-

Zgłoś do moderatora
TAK POSZYBOWAŁA INFLACJA, JAK WŁADYMIR PUTIN TO WYSTEROWAŁ. A WY GŁUPCY MYŚLELI ŻE ON CHCE ZAJĄĆ UKRAINĘ? ON CHCE ZAJĄĆ WSZYSTKICH DEPILOWANYCH POLITYKÓW, JESZCZE TROCHĘ A INFLACJA ZJE UE I USA I INNE TAKIE POLITYKIERY. TO RZĄD RFN OMIJA POLITYKIERÓW Z RP. ZA CHWILĘ W RP BENZYNA BĘDZIE PO 90 zł ZA LITR, A GAZ NORWESKI I USA PO 90 ZŁ ZA METR SZEŚCIENNY. DAWNIEJ WSZYSCY ROZWIJALI SIĘ ZNAKOMICIE DZIĘKI TANIM PALIWOM Z ROSJI, AŻ WŁADYMIR POWIEDZIAŁ "STOP" I CO NA TAKA SYTŁACJĘ ODPOWIE PRZES KACZYŃSKI? I JEGO GENIUSZE? ZARAZ POLSKĘ ZAJMIE UKRAINA, I ZROBIĄ REZANIE? A PUTIN BĘDZI SIĘ ŚMIAĆ.
  • PREZES KACZYŃSKI BRAT LECHA KACZYŃSKIEGO, DAŁ 500+ ALE DZIŚ TO 500- Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AGORA 2,94% 5,61 2023-01-31 16:03:37