Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,71 zł , zmiana od tamtej pory: -0,23%

prezes dabrowski beztalencie finansowe

Zgłoś do moderatora
coraz gorsi zostaja prezesami, tzw potulni polityczni zjadacze chleba. To nie ma pojecia o rynku, nie whplaca dywidendy, a idzie do ludzi po pieniadze, kompletny ignorat, mysli ze ludzie to glupi sa jak on i dadza mu pieniadze, no chyba ze sprzeda im za darmoche taniej o 20% niz aktualnie sa na rynku, pozatym akcje pge to dno, sa tansze w porownaniu do debiutu o prawie 70% i ten pajac sprzedaje akcje jak sa tak nisko, on powinien skupowac akcje a nie sprzedawac, cale te zarzadzanid to badziewie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,39% 9,69 2022-08-16 11:16:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.