Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,10 zł , zmiana od tamtej pory: -27,81%

PREZENTACJA nt. projektu POLIMERY POLICE

Zgłoś do moderatora
W projektach uchwał na Walne zauważyłem prezentację nt. projektu - jest tam mnóstwo przydatnych, ciekawych informacji. Przesyłam link do raportu, gdzie w załączniku znajduje się materiał, a gdybyście nie mogli go znaleźć - załączam bezpośrednio w 2 linku:

http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,408824

https://szybkiplik.pl/download/733c3c387d880ac97ac9cc9ce33e1ed9.html

Pozdrawiam,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLICE 1,87% 10,90 2020-10-30 12:54:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.