Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,63 zł , zmiana od tamtej pory: -21,78%

Premiery gier w 2022 roku.

Zgłoś do moderatora
505 Games to znany włoski wydawca, który mocno angażuje się w polski rynek gier. Na swoim koncie ma już m.in. Ghostrunnera od One More Level czy Total Tank Simulator od Noobz from Poland. W październiku br. umowę wydawniczą z 505 Games podpisało Draw Distance na grę Serial Cleaners. Zgodnie z umową, polska spółka „udzieliła 505 wyłącznego prawa opcji do wykupu całości IP Serial Cleaners, w tym IP Serial Cleaner, w okresie 24 miesięcy od daty premiery Serial Cleaners na pierwszej platformie”.

https://strefainwestorow.pl/artykuly/gaming/20211227/premiery-gier-2022
  • Premiery gier w 2022 roku. Autor: ~drawdrawer

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DDISTANCE 1,19% 1,27 2022-07-01 17:00:00