Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,45 zł , zmiana od tamtej pory: -8,32%

Premiera HOTD

Zgłoś do moderatora
z każdym dniem coraz bliżej. Nie, wcale nie naganiam, ale stosunek premia do ryzyka zdecydowanie na korzyść potencjalnych zysków. Wiedzą o tym naganiacze na spadki. Dwoją się i troją żeby zachęcić do sprzedaży na tych poziomach. Jak nie w stylu bossa to teraz w pseduoanalizy at sie bawią. Wszystko w jednym celu, tj.tanio kupić, drogo sprzedać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -1,44% 6,83 2021-10-27 16:49:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.