Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,90 zł , zmiana od tamtej pory: -31,63%

Premier o górnictwie

Zgłoś do moderatora
https://www.cire.pl/item,190023,1,0,0,0,0,0,premier-polska-ma-jedne-z-najnizszych-cen-energii-w-europie-dzieki-polskiemu-gornictwu-krotka.html?utm_source=rss&utm_campaign=rss&utm_medium=link
  • Premier o górnictwie Autor: ~qqlek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JSW -0,14% 14,29 2020-02-26 14:28:56