Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

prawybory w Wieruszowie

Zgłoś do moderatora
Już trzeci raz z w Wieruszowie zorganizowano prawybory, które mają oddawać nastroje polityczne Polaków. Najlepszy wynik osiągnęła Koalicja Obywatelska, która zdobyła 34,08 procent głosów. Na Prawo i Sprawiedliwość głos oddało 32,32 proc. osób.

to nie sondaże , i tak będzie w całej Polsce
pis spadnie poniżej 30% i wiosną posadzimy prymityw.

Jak nie idzie, to nie idzie. Kampania PiS jest pasmem kompromitacji, wpadek i spadających sondaży. Na aferę imigracyjną, która oznacza, że do Polski przyjechało 250000 imigrantów z państw muzułmańskich, Afryki i Azji, PiS nie jest w stanie niczym odpowiedzieć. Świadomość afery przebija się do wyborców Kaczyńskiego, bo w małych miejscowościach pojawiło się dużo obcokrajowców.
Od dwóch lat widzimy coraz więcej niepolskich twarzy w naszych miejscowościach. W dużych miastach trochę znikają, ale w małych miasteczkach są doskonale widoczni. Kropki się połączyły, wyborcy zaczynają rozumieć co się stało: Kaczyński sprowadził im obcych.
Czarnoskóry w małym mieście oznacza dla PiS poważne kłopoty, bo wieść o aferze imigracyjnej rozszerza się pocztą pantoflową. Dzieje się tak dlatego, że to poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa naszego kraju, Polacy zaczęli się bać. Nie mamy, jako naród, problemów z Ukraińcami, którym po prostu pomogliśmy. Ale z ludźmi innej wiary i rasy Polacy problem już mają, bo nie kto inny jak PiS podsycał te fobie przez osiem ostatnich lat.


I tak oto afera wizowa uderza w PiS imigrantami. Dzięki kreciej robocie Kaczyńskiego, który mówił o pasożytach i straszył chorobami, część Polaków jest wyjątkowo wyczulona na ciemny kolor skóry. A skąd te osoby się wzięły u nich w miasteczku? Przyjechały dzięki wizie wystawionej przez PiS. Za łapówkę.

mieszkam w miasteczku 6tys. i sam zauważam coraz więcej obcych , ostatnio byłem w biedronce było ich 6 osób , byłem za trójką do kasy i co mnie zdziwiło zakupy - 3 sześciopaki piwa , butelka wódki i konsumpcja
nie jestem rasistą ale alkohol zaskoczył ,islam , koran im zakazuje picia.