Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: -33,47%

PRAWIE 34 000 000 EURO CZYLI 156 000 000 ZŁ + ODSETKI DO SPŁACENIA...

Zgłoś do moderatora
Ciekawe? Kiedy to spłacą?

Średni roczny zysk netto z najlepszych lat świetlności spółki to 36 000 000 zł, czyli wychodzi na to, że muszą poświecić prawie 5lat, aby spłacić zadłużenie 156 000 000 zł.

Dopiero po spłaceniu tego zadłużenia spółka zacznie przynosić czysty zysk dla siebie i swoich pracowników.

Z tego wynika, że spekuła znalazła sobie kolejną zadłużoną groszową spółkę do pompowania.

Tyle w temacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 0,40% 0,51 2023-02-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.