Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,25 zł , zmiana od tamtej pory: 0,80%

Prawdziwa Elita Polski.

Zgłoś do moderatora
Niech żyje Sz. pan Min Patryk Jaki. Wstyd "warszawiacy", nie dotyczy tych prawdziwych kochających jak Polskę (np p. Jan Pietrzak).
https://niezalezna.pl/306249-polska-wam-przeszkadza-bo-nie-trzyma-sie-juz-niemieckiej-nogawki-patryk-jaki-uciszyl-krytykow

p.s.
pospieszcie się kopiować, bo totalnie antypolska funkcjonarka kolaborancka zakasuje temat
  • Prawdziwa Elita Polski. Autor: ~asan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 1,61% 6,30 2020-02-19 15:41:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.