Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,84 zł , zmiana od tamtej pory: 1,97%

Prawdopodobieństwo kolejnego pakietu, a cena że sredniej z 3 mscy

Zgłoś do moderatora
Jak widzicie zakończenie tej historii? Jak na razie skupowali od DM pakietami, czy nie jest najbardziej prawdopodobne, że również pakietem zakończą? Czy nie jest prawdopodobne że cena pakietu również jest już ustalona, a DM po prostu pilnuje kursu i zbiera ile się da w niskich cenach?
Czy jest prawdopodobne, że sprzedadzą ów pakiet poniżej 4 zł mając na uwadze koszty i czas operacji?
W związku z tym czy ryzyko kupowania na obecnych poziomach nie jest znikome ?
  • Prawdopodobieństwo kolejnego pakietu, a cena że sredniej z 3 mscy Autor: ~Bbb

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL -0,14% 2,90 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.