Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,40 zł , zmiana od tamtej pory: -43,13%

PRAWDA o XTB-Gate

Zgłoś do moderatora
Wojewódzki Sąd Administracyjny podtrzymuje karę 9,9 mln PLN kary KNF (“WSA całkowicie podzielił zdanie Komisji Nadzoru Finansowego, że XTB pogwałcił prawny nakaz uwzględniania najlepiej pojętego interesu klientów, bo w ogóle nie informował ich o stosowanych przez siebie parametrach”), taki wyrok zapadł 10 września 2019 roku w Warszawie.


„Stroną transakcji z klientem zawsze był XTB. Oznaczało to, że zysk klienta z inwestycji w dany instrument finansowy oznaczał stratę dla XTB, a strata klienta oznaczała zysk dla XTB. – fragment wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego potwierdza zarzuty przeciwko XTB i postulaty Trading Jam.


https://tradingjam.pl/aktualnosci/xtb-gate-x-trade-brokers-oraz-najwyzsza-kara-w-historii-knf-klienci-wciaz-nie-odzyskali-srodkow/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 0,94% 16,15 2021-03-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.