Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: 9,47%

PRAWDA o spółkach MGM i INSC i przestroga

Zgłoś do moderatora
Całe szczęście udało się sprzedać akcję z dużą stratą i może dałam się "wyleszczyć" z akcji albo całe szczęście że taką decyzję podjęłam.
Moja średnia zakupu to 0,97zł a wyszłam po 0,78zł STRATA prawie 35tys - da niektórych dużo dla niektórych mało :) ja wole ręsztę co została zainwestować w coś innego.
Z całą odpowiedzialnością będę twierdzić ze prezes i zarząd oraz wspólnicy wiedzieli o tej zagrywce i z premedytacja okradli akcjonariuszy nieświadomych ich zagrywek.
Nigdy więcej MGM i ich powiązanych spółek, gier i osób z nimi związanych. Ruszam z kampanią odpowiedniego public relations! aż im w pięty pójdzie :)

Uważajcie na siebie i nie dajcie się wydymać!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INFOSCAN 8,82% 0,74 2022-05-20 17:00:00