Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,08 zł , zmiana od tamtej pory: -39,61%

Prawda jest taka, że....

Zgłoś do moderatora
Żadne analizy techniczne, żadne naciąganie na aukcje na forum nie sprawi, że akcje poszybują do góry w kilka dni. Liczą się fakty, dobre Espi , umowy działanie... Przyszłość przed nami, ambitne plany, mądrzy ludzie, unikatowe projekty... Jak dla mnie zakopać na kilka lat , mnie nie satysfakcjonuje 10 zł na tej spółce. Sprzedaż testów w Rosji może być dobrym impulsem do tego by poszybowało ale jak wiemy zakres działalności jest szeroki... Spółka dzielnie pokonuje przeszkody na swojej drodze, samo wejście nie było łatwe, fixy... Myślę że to wszystko było przewidziane i policzone, ale przecież o to chodzi by koszty były najmniejsze a zyski największe. Pozdrawiam wszystkich
  • Prawda jest taka, że.... Autor: ~MartaNieZRadomia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -2,11% 1,86 2022-01-20 16:41:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.