Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: -20,45%
~Leszcz odpowiada ~usunięty2020-09-05 22:59IP 83.21.93.*
Oczywiście że będą grube dochody. W tej chwili na wszystkich covidowych spółkach trwają prawie od miesiąca grube korekty (spadki), czyli mega zakupy i zmiana akcjonariatu. Wszędzie przegrzaly się notowania i ostygną w oczekiwaniu na październik i listopad czyli powtórkę z rozrywki. Jak ktoś tego nie rozumie to pozbywa się w panice papieru i traci...a trole spadkowe robią wszystko by obrzydzic naiwnym spółkę i odkupić po taniosci akcje. Cierpliwość będzie dobrze wynagrodzenia, a panika wywołana przez trole odbije się stratą.
  • Prawda Autor: ~An

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 0,00% 0,53 2020-12-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.