Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,38 zł , zmiana od tamtej pory: -2,07%

Prawa do emisji CO2

Zgłoś do moderatora
To jest zalegalizowane złodziejstwo i pokazuje głupotę dzisiejszych społeczeństw że pozwoliły żeby mała grupa mafijna zrobiła z nich niewolników.
Mówienie o tym że spalanie gazu jest czystsze niż węgla to jest brednia To wszystko zależy od technologii można każde spalanie oczyścić.
Po prostu silniejsi bandyci z jednych krajów postanowili jeszcze bardziej dobić biedne kraje które posiadają duże złoża węgla przez narzucenie im bandyckiego prawa.
Takie zabawy właśnie kończą się tak jak teraz wszyscy obserwują.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,75% 9,19 2022-08-19 09:36:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.