Forum Giełda +Dodaj wątek

pragma faktoring niejasności

Zgłoś do moderatora
spółka mi się podobała... ale pojawiło się kilka znaków zapytania:
- umowy o faktoring ze spółkami z sektora budowlanego???
- pożyczka dla spółki matki???
- przychody wzrost o 70%.... a zysk na zbliżonym poziomie??? (spadek rentowności???)
- drenowanie spółki przez spółkę matkę??? (skup akcji, wysoka dywidenda, pożyczka)

spółka z ratingiem AAA... sam posiadam trochę akcji... wziąłem niezłą dywidendę... ale te wątpliwości siedzą mi w głowie... może je ktoś rozwieje...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA -3,10% 12,50 2020-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.