Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,25 zł , zmiana od tamtej pory: 7,87%
Zaraz będą zapisy z automatu, pewnie część osób się wypisze ale część zaczyna poważnie rozważać i zostanie. Ppk to głównie wig. Na wig 20 i 40 jest za duża płynność i duża kapitalizacje żeby coś namieszać ale wig 80 jest wrażliwy na ppk. Astarta jest w wig80 więc może będzie impuls wzrostowy.
  • PPk Autor: ~ZAz
  • Re: PPk Autor: ~MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,84% 24,00 2023-03-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.