Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,38 zł , zmiana od tamtej pory: -6,39%

pozytywny raport roczny!

Zgłoś do moderatora
Wynik nieco gorszy niż przed rokiem, ale jak mozna doczytac - to kwestia przesuniecia w przypadku niemieckich zasiłków = czyli potencjalny zysk przejdzie na ten rok. Plus warto pamietac, ze w I kwartale raportowali bardzo solidne wzrosty r/r w kontekscie podpisanych umów
  • pozytywny raport roczny! Autor: ~henryk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EUROTAX 0,00% 4,10 2020-02-24 17:00:00