Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,04 zł , zmiana od tamtej pory: -35,78%

pożyczka...

Zgłoś do moderatora
Jak myślicie, po co kasa dla spółki zależnej Drozapola ? Czyżby coś się kroiło ?

Zarząd Drozapol-Profil S.A. informuje, że udzielił spółce zależnej DP Invest Sp. z o.o., w której posiada 100% udziałów, poręczenia na kwotę 7,5 mln zł. Poręczenie to stanowi jedno z zabezpieczeń umowy o limit wierzytelności zawartej między DP Invest Sp. z o.o. a Raiffeisen Bank Polska S.A. na kwotę 5 mln zł. O przedmiotowej umowie poinformowano w raporcie bieżącym nr 5/2016. Poręczenie zostało udzielone do dnia 31.01.2017r. Drozapol-Profil S.A. nie otrzymuje wynagrodzenia za udzielenie poręczenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL -0,76% 1,31 2019-11-18 16:37:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.