Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  261,70 zł , zmiana od tamtej pory: -1,64%

Pozostało wiele wątków do wykorzystania w Wiedźminie 4

Zgłoś do moderatora
CD Projekt RED żałuje, że Wiedźmin 3 nie poświęcił więcej miejsca na wątek tatuażu Ciri

Nawet jeśli tytuł spotkał się z uznaniem graczy i recenzentów, to twórcy wciąż widzą zmarnowany potencjał na jeszcze lepszą opowieść.
Od premiery najnowszej i jak na razie ostatniej odsłony przygód Geralta – Wiedźmin 3: Dziki Gon – minęły już ponad cztery lata. Odpowiedzialne za serię studio CD Projekt RED jest już niemal na finiszu swojej kolejnej produkcji, Cyberpunk 2077, ale niektórzy deweloperzy wciąż wracają myślami do Wiedźmina i potencjału, który zmarnowano. Okazuje się, że kierujący zespołem scenarzystów Jakub Szamałek nie może odżałować faktu, że w Wiedźminie 3 nie pociągnięto dalej wątku związanego z tatuażem Ciri. Podczas zabawy dowiemy się od niej jedynie, że jest to pamiątka po kimś, kto już nie żyje, a tymczasem materiał źródłowy oferuje bardzo złożony wątek z nim związany.

https://img6.gram.pl/thumb/hlrg20191112070908777efum.jpg

W rozmowie z redakcją PC Gamera Szamałek wspomina, że twórcy nie mieli wystarczająco dużo czasu, żeby umieścić wątek w grze, a ten wydaje się bardzo interesujący. Moment, w którym powstał tatuaż, odwołuje się do czasów, w których Ciri odkrywa swoje mroczniejsze oblicze i działa wiedziona najgorszymi instynktami. Ukazanie pełnego wątku wraz z postacią Mistle, przemianą Ciri i wyrzutami sumienia, które nadeszły potem, mogłoby stanowić doprawdy świetną opowieść. „Być może jest to coś, czemu poświęcimy nieco więcej uwagi w przyszłości” - skwitował Szamałek.

Cóż, nie da się ukryć, że nawet jeśli gra Wiedźmin 3 Dziki Gon wraz z dodatkami była w stanie przykuć nas do ekranu na dziesiątki, a nawet setkę godzin, to wciąż jest to zaledwie wycinek tego, co znajdziemy w prozie Sapkowskiego. Na szczęście nawet bez rozwiniętego wątku Ciri Wiedźmin 3 zaoferował nam wiele ciekawych opowieści, ale jeśli twórcy uważają, że to wciąż za mało i zamierzają uraczyć nas czymś jeszcze lepszym przy okazji Wiedźmina 4, to nie będziemy ich od tego odwodzić.

Tymczasem nadchodząca gra RED-ów – Cyberpunk 2077 – ukaże się na rynku 16 kwietnia 2020 roku.

https://www.gram.pl/news/2019/11/12/cd-projekt-red-zaluje-ze-wiedzmin-3-nie-poswiecil-wiecej-miejsca-na-watek-tatuazu-ciri.shtml
 
  • Pozostało wiele wątków do wykorzystania w Wiedźminie 4 Autor: ~nagan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -2,46% 257,40 2019-12-10 12:24:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.