Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,35 zł , zmiana od tamtej pory: 24,64%

Poziomy sprzed umowy z Kalypso

Zgłoś do moderatora
no i jesteśmy przy 10zł, wishlista się buduje, czekamy na jakieś materiały, ma pojawić się kilka devlogów z Inkwizytora w tym roku na discord. w tym roku powinna wpaśc jeszcze jedna umowa wydawnicza na Airport, do tego moze jakieś info o produkcji od 4knights, nie mam pojęcia kto to tak zbił w dół, po tym info z Kalypso marzyłem o takich poziomach, można akumulować dowoli, zawsze mnie śmieszy fakt ze po 10 nikt nie kupuje, a po 30-50 beda sie za rok zabijac przed premierą, ale widac nie wszyscy są stwoerzeni do inwestowania i wyszukiwania ponadprzeciętnych okazji inwestycyjnych.. obecna kapitalizacja 20mln zł.. same umowy zapewniają spółce i spółkom zależnym 24mln zł, wiecej pytań nie mam, poskładajcie sobie sami w głowie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 1,57% 12,90 2023-03-22 12:17:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.