Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,21 zł , zmiana od tamtej pory: -11,84%

Pozew zbiorowy przeciw PCC Exol

Zgłoś do moderatora
Witam.
Myślę, że dużo jest tu osób, które kupowały akcje po powyżej 5 zł. Jeśli np. dojdzie do przymusowego wykupu np. za rok w średniej cenie 3,3 zł to co zamierzacie zrobić? Poczytałem trochę w tym temacie: http://sporykorporacyjne.com/squeeze-out-w-spolkach-publicznych-przymusowy-wykup-akcji/

Kto chętny w takim wypadku złożyć pozew zbiorowy przeciw spółce (zwłaszcza w kontekście KOMPLETNEGO BRAKU PŁYNNOŚCI wskutek sterowania kursem przez akcjonariusza dominującego)? Jest tu jakiś prawnik, który mógłby pomóc?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL -0,49% 2,83 2021-10-26 11:26:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.