Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,00 zł , zmiana od tamtej pory: 166,67%

Pożegnanie z ATH w najbliższym czasie

Zgłoś do moderatora
Jutro, 2 września 2020, na NewConnectt rozpoczną swoją obecność akcje serii A i E:
1 mln 400 tyś akcji. Przy obecnych 380 tyś.

Zakładając, że 20pln/akcję to jakieś 300% zysku dla właścicieli tych akcji, to spodziewam się dużej wyprzedaży akcji.

Wygląda na to, że ostatnie wzrosty, były po to, żeby pierwotni inwestorzy mogli pozbyć się akcji po wysokim kursie... już jutro się o tym przekonamy.
  • Pożegnanie z ATH w najbliższym czasie Autor: ~zen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PASSUS -3,45% 56,00 2021-05-11 16:49:34