Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł , zmiana od tamtej pory: -33,90%

POZDROWIENIA DLA PREZESA WOJCIECHA DĄBROWSKIEGO, ALE JAKOŚ PAN MNIE NIE

Zgłoś do moderatora
PRZEKONAŁ. JEST PROBLEM Z UZYSKANIEM OZE O ODPOWIEDNICH PARAMETRACH, CZYLI OZE PRACUJĄCE CAŁODOBOWO I NIEZALEŻNIE OD WIATRU, I SŁOŃCA, CZY WODY. UNIA SZALEJE JUŻ NIE WIE CO ZROBIĆ, PODNOSI OPŁATY ZA CO2. A PAN PATRZY I CO? MOGE PODAC PARAMETRY SYSTEMU GRAWITACYJNO MAGNETYCZNEGO Z Hz BY TO DZIAŁAŁO. JAK GRAWITACJA CIĄGLE PRZEZ 24 h NA DOBĘ. ALE JAKIEŚ PROBLEMY? JAK Z PRODUKCJĄ DRONÓW W RP? ZNACZY JAK POLITYCY POJMUJĄ SAMOLOTU BEZ GŁOWY? A DYSKUTUJĄ OMAWIAJĄ A NAJGŁUPSZY OPOWIADA NARODOWI ŻE ZNA, ŻE WIE, A PODSTAWÓWKĘ SKOŃCZYŁ? CZY NA KSIĘDZA ZDAŁ? A TU POTRZEBA TAKICH JAK KIEDYS GENERAŁ I GIEREK.
  • POZDROWIENIA DLA PREZESA WOJCIECHA DĄBROWSKIEGO, ALE JAKOŚ PAN MNIE NIE Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE -1,23% 6,41 2022-10-05 10:24:33