Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,06 zł , zmiana od tamtej pory: 26,40%

POZDRAWIAM WOJCIECHA DĄBROWSKIEGO PREZESA PGE I ŻYCZĘ ZNAKOMITEGO 2022 R

Zgłoś do moderatora
JA UWAŻAM ŻE PAN MOŻE COŚ Z TYM PGE ZROBIĆ, WEJŚĆ W OZE, ALE POLSKIE OZE, ALE TO SZANOWNY PAN DECYDUJE, A CONAJMNIEJ PANA BĘDĄ ROZLICZAĆ Z EFEKTÓW PANA DECYZJAI. JA PROPOZYCJĘ PODTRZYMUJĘ, A NAWET MOGĘ POSZERZYĆ, POZDRAWIAM I LICZĘ NA WYKIKI POLSKIE WYNIKI W OZE W PGE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,68% 10,19 2022-05-25 12:42:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.