Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,38 zł , zmiana od tamtej pory: 42,39%
Urwa mam wrażenie że ta firma to jest jeden robol który dostał zlecenie na wykopanie kilometra rowu i jak skończy to dostanie kasę, nic się nie dzieje. Tutaj chyba z nudów właściciel i ten pracownik kupują i sprzedają te akcje xd
  • Pozbud Autor: ~Aro88
  • Re: Pozbud Autor: ~Sensej
  • Re: Pozbud Autor: ~Aro88
  • Re: Pozbud Autor: ~roko
  • Re: Pozbud Autor: ~Aro88

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD 2,88% 1,96 2020-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.