Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,28 zł , zmiana od tamtej pory: -19,32%

POWTARZAM---koniec bessy ( 2024r) z wyceną 18-19 zł za PZU, chyba, że...

Zgłoś do moderatora
Chyba, że cena akcji PZU (18-19zl) pojawi się szybciej. Obecnie mamy spodziewaną wakacyjną ( lipiec-sierpień wzrosty) korektę w bessie a od września powrót do spadków. Dno bessy na PZU w 2024 ( 18-19 zł), chyba, że jakieś niespodziewane nagłe zdarzenia spowodują spadek cen do 18-19zł, wtedy skończy się wcześniej bessa na PZU. Podsumowując: lipiec wzrosty, sierpień możliwe wzrosty a od września spadki. Kropka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU 3,56% 24,43 2022-10-04 14:06:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.