Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,90 zł , zmiana od tamtej pory: 9,80%

Powszechne produkty antywirusowe PCC Exol

Zgłoś do moderatora
PCC Exol - solidna spółka dywidendowa, produkująca sulfaktanty czyli substancje czynne wykorzystywane w aktywnych środkach myjących w tym w antywirusowych.
PCC Rokita i PCC Consumer – producenci finalnych wszechstronnych środków o działaniu antywirusowym przeznaczonych do handlu detalicznego,

Dla zainteresowanych
adres strony internetowej:
https://www.pcc-exol.eu

Adres strony internetowej sklepu detalicznego z cennikami.
https://distripark.com/produkty-dla-domu/oferta-specjalna/srodki-do-dezynekcji-rak

Adresy stron, które warto zobaczyć (na skróty);
https://www.products.pcc.eu/pl/srodki-dezynfekujace/

Produkty PCC Exol mające zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym.
https://www.products.pcc.eu/pl/produkty/branze-i-aplikacje/przemysl-farmaceutyczny/

PCC Exol produkuje surowce podstawowe, które PCC Rokita i PCC Consumer wykorzystują do produkcji detalicznych produktów finalnych (mieszają je i wlewają do małych, co najwyżej kilku litrowych pojemników i sprzedają.)
  • Powszechne produkty antywirusowe PCC Exol Autor: ~pk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT 0,07% 27,34 2020-07-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.