Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,90 zł , zmiana od tamtej pory: -38,50%

Powstrzymajcie cwaniaków!

Zgłoś do moderatora
Zgraja kombinatorów przy kasie + pożyteczni idioci, którzy nieświaodmie służa ich interesom próbują w prymitywny sposób obniżyc cenę, żeby potem zatakowć i przejąć WASZ inwestycje.
Nie dajmy się! Postawmy odpór spekulantom. Dle nich nieważne jest dobro firmy i gry, które uszczęśliwiają tysiące graczy - interesuje ich tylko brutalnie zdobyty zysk.
Kupujcie, a przestawicie szyki oszustom!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PYRAMID 0,00% 27,00 2022-07-06 14:32:42