Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -13,71%

POWSTAŃCIE z kolan!

Zgłoś do moderatora
Trzeba t masowo brać udział w Zrzeszeniu Sprzedających imienia Godziwości, by nie być podmiotem wyzyskiwanym przez cwaniaków, nie bądźcie obojętni, powstańcie wreszcie z kolan, ludu Ponarowski!
To tylko i dla wielu aż tak dużo by ruszyć palec i nacisnąć "SPRZEDAJ"?

Gdy spółka zniknie z giełdy, a wy będziecie mieli akcje, lub nie odpowiecie na wezwanie, zostaniecie na zawsze z tym gorącym kartoflem! http://emotikona.pl/emotikony/pic/oszolomiony.gif

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 0,89% 0,68 2020-11-23 16:08:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.