Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,58 zł , zmiana od tamtej pory: -34,70%

Powrót na 1,4X najpóźniej we wtorek

Zgłoś do moderatora
Nic nie wnoszące info.
Nadal wiemy, że kiedyś umowa zostanie podpisana, tylko, że posłużyli się jakimś kolejnym etapem rozmów z jakim nigdy sie nie spotkałem.
Może tak i jest ale nie zmienia to faktu, że umowa jeszcze nie jest podpisana.
A będzie podpisana, to i tak to nie zmieni strony przychodowej Spółki w krótkim okresie. A w długim?
Będą co najmniej dwie Firmy do podziału ewentualnie wypracowanego zysku z kosztowej działalności.
A dlaczego kosztowej?
Jest to branża medyczna, a w tej branży nie płaci się śmieciówek.
A do tego działająca już konkurencja z określoną renomą i klienci, którzy nie są tak powszechni jak innych dziadzinach medycznych.
Dlatego moim zdaniem z ostrożnością powinno się pisać o mega zarobku z tej działalności, a w szczególności w pierwszych latach działalności.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 0,98% 1,03 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.