Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,10 zł , zmiana od tamtej pory: 3,51%

Powracam tu po czasie i mam pytanie.

Zgłoś do moderatora
Witajcie CDA, moja perełko z przeszłości. :) To tutaj zrobiłem swój pierwszy poważny pieniądz, to tu była moja pierwsza inwestycja giełdowa. Akurat trafiłem na wybuch pandemii, gdzie wszyscy rzucili się na serwisy streamingowe i udało mi się sprzedać akcje na tej covidowej górce, co pociągnęło potem fale innych inwestycji na giełdzie. Dlatego CDA ma mój ogromny sentyment i sympatię. Sam namówiłem kilka osób do zakupu subskrybcji :) Ale mniejsza o to.

Zamierzam wracać tutaj po woli, skupując małe pakiety, za to regularnie. Wydaje mi się, że ta spółka jest bezpieczna i stabilna, oraz ma jakiś uśpiony potencjał, więc będzie dobrą pozycją pod kątem przechowania kapitału z ewentualnym światełkiem w tunelu na przyszłość.

Mam jedno pytanie do forumowiczów, czy orientujecie się może, czy CDA miało kiedykolwiek w rozważaniach, albo ma w planach, albo czy kiedyś był bądź obecnie jest na stole temat jakiejś własnej produkcji filmowej/serialowej? Jeżeli macie informacje na ten temat, proszę o podanie jakiegoś źródła, albo o krótki opis ww. zagadnienia.
  • Powracam tu po czasie i mam pytanie. Autor: ~dero

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -0,56% 17,70 2023-12-06 16:20:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.