Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 26,27%

Powoli bede zwiekszala pakiet

Zgłoś do moderatora
Wywalilam wiekszosc po 1.44 ale widze ze robi sie promocja.Troche to potrwa, zobaczymy czy dogadaja sie z misiem czy nie.Firma zarabia pieniadze co jest dobrym znakiem, przydaloby sie dokapitalizowanie lub sprzedaz prohuman.Nawet emisja nie byla by zla, bo jak zrobia emisje to juz niepozwola im sciagnac z gieldy, zwlaszcza jak emisja bedzie dla gi.Zmiana nazwy sugeruje ze wola zrobic emisje i zostawic to na gieldzie no chyba ze zrobia skup ale na duzo wyzszych poziomach.Po tych cenach nie stracimy bo po nizej niz 1.45 nam nie zabiora.Zwala na rynkach , zawirowania na granicy moga spowodowac ze kurs jeszcze zleci a wtedy zrobi sie fajnie cenowo.Tu nie stracimy zwlaszca po tych cenach .Pozdrawiam was koledzy i kolezanki tutaj nawet widac ze jacek laki i xxx wracaja na promocje.Dlugo to wszytko trwa ale gi tez sie meczy i chce sprawe zamknac pamietajmy o tym
  • Powoli bede zwiekszala pakiet Autor: ~Wanda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GIGROUP -0,65% 1,49 2022-07-01 14:22:35