Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: 42,50%

powolanie nauczyciela do rady nadzorczej - kurs w dol

Zgłoś do moderatora
Jezeli takie osoby sa w powolywane do rady nadzorczej to nic dziwnego ze sie spadki zaczely:

Pani Stefania Bukowska posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Nauk Przyrodniczych w zakresie biologii, specjalność – nauczycielska.
Swoją karierę zawodową Pani Stefania Bukowska rozpoczynała w Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej na stanowisku Kierownika Sekcji Higieny Żywienia. Następnie przez wiele lat pracowała w oświacie na stanowisku nauczyciela biologii (od 2003r. jako nauczyciel dyplomowany), sprawowała również funkcję wicedyrektora ds. wychowawczych. W 2010r. Pai Stefania Bukowska przeszła na emeryturę, podczas której w niepełnym wymiarze czasu pracy nadal pracowała w oświecie oraz w fundacji „Naszej Szkole”.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LGTRADE 0,00% 1,14 2020-11-30 09:41:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.