Forum Giełda +Dodaj wątek

Powodzenia i wytrwałości

Zgłoś do moderatora
Nie kryjemy się z tym, że priorytetem dla nas jest zarabianie, a nie prowadzenie biznesu operacyjnego. — mówi Mariusz Patrowicz.

I to wyjaśnia dlaczego jego spółki to śmieci bez zysków. Tylko spekulacyjne podbitki, a wy łudzicie się , że coś ugracie. Przypadkiem można trafić.
Ale to tak jakbyście siedli do stołu zagrać w pokera z zawodowym szulerem, który ma niewyobrażalną dla was kasę w portfelu, a wy amatorzy bez kasy chcecie go ograć. Powodzenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00